Základní a Mateřská škola
Stará Červená Voda

eu_penize_skolam

Naše škola Stará Červená Voda byla zařazena do projektu „EU investice do rozvoje vzdělávání“. Cílem projektu je prostřednictvím nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu vzdělávání, zkvalitnění a zefektivnění výuky novými metodami s pomocí pomůcek a učebních materiálů ve výuce techniky informačních technologií. S cílem podpořit individuální rozvoj schopností všech žáků. Z investic projektů budou zakoupeny prostředky pro realizaci projektu.

Žáci budou vyučováni erudovanými, proškolenými pedagogickými pracovníky. Pedagogové vytvoří metodické listy, digitální materiály pro zkvalitnění výuky odpovídající moderním trendům za účelem zlepšení dynamiky, originality, motivace, interaktivity a názornosti, využívané především pro výuku jazyků a ostatních předmětů.

Délka projektu trvá 30 měsíců od 1.6. 2011 do 30.11.2013.

Celá realizace je po celou dobu kontrolována, vždy po půl roce se zasílají tzv. monitorovací zprávy, na konci projektu se vyhotovuje závěrečná monitorovací zpráva a hlavně přesné a důkladné vyúčtování přidělené dotace.

O nákupu prostředků z investic EU programu, o realizaci a zavedení v praxi a výsledcích budou průběžně informováni také rodiče žáků.

e-mail: reditel.skola @staracervenavoda.cz
telefon do školy:
telefon do stravovny:

Obecní úřad

e-mail: staracervenavoda @rychleby.cz
web: staracervenavoda.cz
Stará Červená voda

Dětský lékař

MUDr. Radovan Novotný telefon: 721 815 430
adresa: Mírové náměstí 64
790 55 Vidnava
(objekt Charity)